PhD Collectibles'a Hoş Geldiniz

Hakkımızda

PhD Collectibles / We The PhD!

Türkiye’deki ilk ve tek exclusive çizgi roman mağazası olan PhD Collectibles çizgi roman koleksiyonerlerinin isteklerine cevap verebilmek adına, bir koleksiyoner rüyası olarak hayat bulunmuştur. Bulunması güç, limitli ve koleksiyon değeri taşıyan çizgi roman temalı ürünlerin bulunmasında 2018 yılından beri öncü konumda olan PhD Collectibles, aynı zamanda Türkiye çizgi roman sektörüne yeni bir ivme kazandırma, pek çok ilki başarma genç ve yetenekli çizerleri destekleme, uluslararası bir marka yaratma gibi hedeflerinin bazılarını başarmış, diğerlerinde de yoluna devam etmektedir.

Geçen sürede Amerika, İngiltere, Kanada ve Avrupa’daki pek çok çizgi roman dükkanı ile yapılan exclusive anlaşmalar sayesinde dünya ile aynı fiyattan nitelikli hizmet sunmaya devam ettik. Aynı zamanda Türkiye’de ilk kez CGC ve CBCS gibi grading şirketleri üzerinden de imzalı çizgi roman notalama hizmetini portföyümüze ekledik. 4 yıl içerisinde Türkiye’nin tüm önde gelen çizerleri ve yurtdışından pek çok tanınmış isimle özel etkinlikler gerçekleştirerek Türkiye’de yaşayan koleksiyonerlere farklı deneyimler sunduk. Aynı zamanda Türkçe çizgi roman ve Manga’lara da yer verdiğimiz sitemizin son eklentileri modern sanat eserleri figürler ve PhD Vinyl bünyesindeki muhteşem plaklarımız!

Bir koleksiyonerin evinde görmek isteyeceği her şeyi en uygun fiyattan getirmeye ve daha çok koleksiyonerin mutlu olmasına yardımcı olmaya devam edeceğiz!

En büyük desteğini beraberce oluşturduğumuz topluluğumuz PhD Society’dan alan PhD Collectibles hedefleri doğrultusunda en güvenilir, en kaliteli hizmeti sizlere sunmayı devam edecektir. Hadi siz de trene atlayın ve koleksiyonunuza başlayın ya da mevcut koleksiyonunuzu güçlendirin!